podnikani4u 724 689 503 podnikani4u info@podnikani4u.cz


Naše reference

podnikani4u Jitka Švaříčková, cestovatelka, investorka
Po více jak dvaceti letech, kdy jsem pracovala jako zaměstnanec a svůj čas a energii věnovala práci pro někoho jiného, generovala mu zisky a plnila mu sny, jsem si řekla dost! V té době mi přišel do cesty projekt Podnikání 4U. Odešla jsem z postu ředitelky jedné společnosti a začala se věnovat vlastnímu podnikání. Dnes můžu říct, že jsem udělala to nejlepší rozhodnutí v posledních letech, jaké jsem mohla, co se týká práce, udělat.
podnikani4u František David Šmarda, osobní kouč
Michal je pro mě člověk, který mi otevřel dveře do světa, kterému jsem moc nerozuměl. Čím více se od něj učím a dozvídám, tím více mi naše spolupráce dává smysl a baví mě pozorovat s jakou vášní a energií Michal pracuje, jak v projektu, tak s celým týmem. Jsem rád, že jsem toho součástí. Děkuji
podnikani4u Jitka Václavíková, DIC Holding
Projekt má podle mě krásnou myšlenku. Stojí za ním 2 sympatičtí a seriózní pánové, kterých si velmi vážím zejména pro jejich pracovitost, lidskost, oddanost věci a snaze najít pro klienta vždy nějakou výhodu navíc. Pokud potřebujete pomoci s jakýmkoli tématem, které zde naleznete, doporučuji se s pány setkat a prodiskutovat, co pro Vás mohou udělat. Udělají pro Vás to nejlepší, co dokážou. :-)
podnikani4u Lukáš Suchý, WSU vzdělávání
Na projektu Podnikání4u se mi nejvíc líbí jeho tvůrci. Kluci jsou tahouni, kteří se pořád posouvají vpřed a žádná výzva jim není proti chuti. Baví mě, že jsou vytrvalí a vedou své klienty za společným cílem. Mít ze sebe bezvadný pocit, ať už dělám cokoli - tak vnímám jejich spolupráci s desítkami jejich klientů.