podnikani4u 724 689 503 podnikani4u info@podnikani4u.cz


podnikani4u

Co je Podnikání4U?

V podnikání jsem se naučil jedno. Stát na vlastních nohou znamená velkou zodpovědnost, a to nejen za sebe a za svůj život, ale i za životy lidí kolem mě. Dává to ale obrovskou příležitost.

Když jsme s Jirkou začali tvořit projekt Podnikání4U, byla to pro mě úžasná příležitost spojit to, co jsem se za 10 let svého podnikání naučil, s tím, co já sám považuji za největší výhodu v podnikání. Tou výhodou je možnost konzultovat svoje podnikatelské kroky s člověkem, který má více zkušeností a je ochotný mě vést a radit mně na mé cestě. Tvoříme příběhy, založené na zodpovědnosti, motivaci, potenciálu a zkušenostech.

Ano, měl jsem to štěstí, které má minimum začínajících podnikatelů. S nulovými zkušenostmi a zkreslenými představami jsem se vrhnul do něčeho, o čem jsem neměl nejmenší zdání. Ale byla tam podpora od jiného podnikatele, kterou jsem právě v začátku tolik potřeboval. Tak, jako učitel rozvíjí talent svého žáka, rozvíjel mě koučink mé mentorky.

Tenkrát to byla spíše náhoda, ale jsem za ní dodnes rád. Někdy vám může i náhoda změnit život, když se potkáte s tím správným člověkem. S osobou, která má profesionální zkušenosti. Dnes už vím, že kdyby nebylo mého „mentora“ , tedy spíše „mentorky“můj byznys by skončil v prvním roce své existence, tak, jak to končí v 95% případů. Receptem na to, jak začít podnikat nebylo pouhé rozvíjení motivace, zdokonalování vize a získávání zkušeností. Tím správným kořením byl příběh, plný emocí i zodpovědnosti.

Proto jsme se rozhodli vytvořit Podnikání4UChci dát ostatním lidem možnost, kterou jsem kdysi dostal i já. Celkem jednoduchý důvod. Možnost postavit se na vlastní nohy, být aktivním pisatelem příběhu svého života se vším dobrým i špatným, co to přináší. Vyprávět příběh, který pomůže ostatním a možná díky němu získají i více zkušeností, motivace a zodpovědnosti.

Je zajímavé si uvědomit, že jste „nezaměstnatelný“. Proč jsem já nezaměstnatelný? Nedám si vzít svoji svobodu. Tu opravdovou svobodu, o které se hodně mluví, ale málo lidí ji skutečně okusilo. 

A přeji to i vám.

Alespoň vím, že vše dobré i horší je moje zásluha. Nečekám na to, až mi stát v 70 letech „dovolí“ jít do důchodu. Zařídím si to podle svého. Budu rozvíjet svůj talent a nepopiratelný potenciál.Chci dát všem lidem kolem  sebe možnost volby. Možnost převzít za sebe zodpovědnost. Možnost zařídit si život opravdu podle sebe. Ostatně jste svobodní lidé. Kdo má tedy právo Vás řídit???

To je Podnikání4U. Nic jiného.

Osobní přístup a vše pěkně od začátku. Žádné rychlé peníze. Budeme postupovat krok za krokem  a určitě to nepůjde bez problémů. Budoucnost si postavíte sami… na svém potenciálu, talentu či motivaci. Nejde to bez toho, abychom do toho společně investovali čas a energii. Nejsme tady pro to, abychom slibovali vzdušné zámky za nic. V podnikání není nic zadarmo. Kdo si myslí něco jiného, tomu přeji krásný život v zaměstnání a příjemné čekání na důchod. Na tom ostatně taky není nic špatného.

Jen to není moje volba.

Hodně štěstí do života.